Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 02 по 08 грудня 2019 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 02  по 08 грудня 2019 року

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1. Про підсумки роботи центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 11 місяців 2019 року.

1. Про виконання плану роботи та аналіз реалізації державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців сектором державної реєстрації за 11 місяців 2019 року.

14.00

Нарада з питань адміністративно - територіального устрою Лубенського району і перспективи реформування.

03.12

10.00

Нарада з питань виконання робіт із ремонту автомобільних доріг на території району в  2020 році.

03.12

14.00

Нарада з сільськими головами з питань формування бюджету на 2020 рік.

04.12

10.00

Нарада з питань проходження опалювального сезону в закладах освіти, медицини, культури.

04.12

13.30

Нарада з питань забезпечення населення району доступними ліками.

09.00

Засідання комісії з питань призначення ( відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.00

Нарада з питань виконання програми електронного документообігу за допомогою СЕДО «АСКОД».

15.12

13.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

13.40

Нарада з питань  роботи оперативного штабу щодо соціального захисту бездомних осіб в осінньо – зимовий період.

16.00

Нарада  щодо забезпечення населення району інсуліном.

05.12

Відзначення Міжнародного дня  волонтера.

10.00

Захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного дня інвалідів в розважальному центрі «Депот».

06.12

Відзначення на території району Дня Збройних Сил України.

06.12

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

06.12- 08.12

Обласні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях на базі Вовчицького ліцею ім. В.Ф.Мицика Лубенської районної ради Полтавської області.

08.12

13.00

Творчий звіт зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина» в районному будинку культури.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2019 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл  Калайдинці, Клепачі, Халепці, Хитці.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.