Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 02 по 08 вересня 2019 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 02 по 08 вересня 2019 року

08.30
Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

02.09.
09.00
Проведення Дня знань у загальноосвітніх навчальних закладах району.

02.09.
Нарада у голови райдержадміністрації :

1. Про підготовку закладів освіти до нового 2019 – 2020 навчального року.

1. Про роль адміністратора центру адміністративних послуг з точки зору Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

1. Про виготовлення містобудівної документації для потреб сільського населення.

13.00
Комісія з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайної ситуації, яка виникла на території району.

14.00
Нарада з питань проведення паспортизації об’єктів до осінньо – зимового періоду.

15.00
Нарада з питань погашення заборгованості за спожиті енергоносії в закладах освіти, медицини та культури.

03.09
09.00
Нарада з питань призову на військову службу.

03.09.
10.30

Нарада з питань перегляду складу комісій при Лубенській райдержадміністрації.

03.09
13.30
Нарада з питань досліджень джерел питного водопостачання.

04.09
08.00
Нарада з питань легалізації робочих місць.

04.09.
15.00
Нарада з питань створення планів, щодо придбання сміттєприбиральної техніки для потреб ОСББ.

04.09.
13.00
Виїзний особистий прийом голови райдержадміністрації Качаненко Т.П. у Жданівську сільську раду.

05.09
09.00
Нарада з питань підготовки об’єктів господарства, транспорту, енергозбереження,  зв’язку та соціального призначення до роботи в осінньо – зимовий період 2019-2020років.

05.09.
14.00
Нарада з питань щодо попередження незаконної вирубки дерев на території району.

Протягом тижня
Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.
Протягом тижня
Оздоровлення осіб з інвалідностю внаслідок війни з числа учасників АТО.

Протягом тижня
Проведення робіт з організації у 2019 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня
Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             села Хорошки Окіпської сільської ради ( масажисти, перукарі, роботи з ремонту).

Протягом тижня
Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня
Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Керівник
апарату райдержадміністрації                                         О.Г. Пірова