Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 04 по 08 червня 2018 року

з 04 по 08 червня 2018 року

04.06

10.30

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про організацію роботи управління Державної казначейської служби України у Лубенському районі Полтавської області.

2. Про хід ліквідації весняної ямковості на дорогах загального користування.

3. Про завершення комплексу весняно – польових робіт.

4. Про підведення підсумків проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

5. Про стан техногенно – екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації. що виникли на території району.

04.06

11.00

Нарада з організаціями – надавачами житлово – комунальних послуг щодо розрахунку та поверненню до бюджету невикористаних субсидій та відшкодування витрат та оплату комунальних послуг.

05.06

10.00

Виїзний особистий прийом першого заступника голови райдержадміністрації Сіряченка С.М. у Окіпську сільську раду.

11.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.00

Засідання комісії по розгляду справ громадян з питань призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям   з дітьми, пільг та субсидій.

10.00

Засідання комісії з питань захисту прав дітей.

07.06.

14.00

Нарада з питань благоустрою населених пунктів.

08.06

10.00

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл В.Булатець, Н.Булатець, Новаки, Вязівок, Чуднівці, Ісківці.