Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 04 по 10 листопада 2019 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації
з 04 по 10 листопада 2019 року

08.30
Оперативно-розпорядчі наради у виконувача обов’язків голови, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30
Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1. Про призначення житлових субсидій та надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг населенню району на опалювальний сезон    2019 – 2020 років.

2. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства, актами і дорученнями президента України, Кабінету Міністрів України, голови облдержадміністрації за підсумками 10 місяців 2019 року.

3. Про підсумки роботи виїзного флюорографа.

13.30
Нарада з питань призначення державної соціальної допомоги, житлових субсидій та пільг.

05.11
10.00
Засідання комісії з питань транспорту, будівництва, комунального господарства та зв’язку.

05.11
13.30
Нарада з питань забезпечення медичними препаратами соціально незахищених верств населення.

08.30
Нарада з питань підготовки дорожніх господарств до роботи в разі погіршення природних умов.

09.30
Нарада з питань встановлення тарифів на питне водопостачання в органах місцевого самоврядування у відповідності до законодавства.

13.00
Нарада з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах дорожньої галузі (Лубенський ДЕД та Лубенський комбінат будівельних матеріалів).

13.30
Виїзний особистий прийом заступника голови райдержадміністрації Нестеренка  І.І. у Новооріхівську сільську раду.

07.11
09.00
Нарада з питань призначення житлових субсидій та вирішення питань про забезпечення талонами на тверде паливо на території району.

07.11
13.30
Нарада з питань встановлення лічильників дистанційного обліку природного газу в закладах охорони здоров’я району .

08.11
08.30
Нарада з питань розробки детального плану на території Бієвецької сільської ради.

08.11
13.30
Нарада по вирішенню питання захоронення твердих побутових відходів та прийняття відповідних рішень органами місцевого самоврядування.

09.11

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

09.11
14.00
День села Левко – Ромадан.

10.11
15.00
Творчий звіт Новооріхівського будинку культури.

Протягом тижня
Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня
Проведення робіт з організації у 2019 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня
Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл  Ісківці та Пуленці.

Протягом тижня
Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня
Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Керівник
апарату райдержадміністрації                                        О.Г. Пірова