Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 1 по 7 червня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 1 по 7 червня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

11.00

Зустріч голови райдержадміністрації О. Циганенка із сім’ями опікунів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

11.30

Нарада щодо забезпечення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах необхідним пакетом соціальних послуг.

13.30

Нарада з питань виплати заробітної плати на підприємствах, установах Лубенського району.

15.00

Нарада у голови райдержадміністрації О. Циганенка з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

08.30

Нарада з питань забезпечення інсуліном населення району та проведення профілактичних оглядів у закладах охорони здоров’я.

14.00

Нарада з питань поводження з твердими побутовими відходами.

09.00

Нарада з питань розробки генеральних планів територій Лубенського району.

13.00

Нарада щодо дотримання виконавської дисципліни у відділі культури, молоді та спорту.

09.15

Нарада з питань підготовки підприємств, установ, організацій району до опалювального сезону 2020-2021 рр.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги.

05.06

10.00

Нарада з питань організації роботи відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації.

05.06

14.00

Нарада з питань реалізації програми «Теплі кредити».

05 .06

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Організація забезпечення продуктовими наборами осіб пільгових категорій на виконання акції Міністерства соціальної політики.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.