Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 10 по 16 грудня 2018 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 10 по 16 грудня 2018 року

8.30

Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.00

Виїзний особистий прийом заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І. у Вовчицьку сільську раду.

14.00

Нарада з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету.

11.12

10.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

12.12

10.00

Нарада з питань сплати за спожитий газ в закладах освіти, культури, медицини.

13.12

14.00

Нарада з питань утримання дорожньої мережі під час зимового періоду.

14.12

09.00

Участь у міськрайонних заходах з нагоди Дня ліквідатора.

15.12

12.00

Творчий звіт зразкового ансамблю фольклорного танцю                  « Перлина». РБК

16.12

14.00

Творчий вечір члена національної спілки письменників України  О. Хало « Світлиця моєї душі». РБК

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Хорошки, Снітин, Вовчик.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2018 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.