Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 10 по 16 вересня 2018 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації
з 10 по 16 вересня 2018 року

8.30
Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30
Нарада у голови райдержадміністрації:

1.  Про проведення профілактичних заходів та стан бездоглядності і безпритульності в Лубенському районі.

2. Про підготовку енергетичного комплексу Лубенською комплексною філією ВАТ «Полтаваобленерго» на території району до роботи в осінньо – зимовий період 2018 – 2019 року.

3. Про розгляд протоколу № 10 /2018 регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

14.00
Виїзний особистий прийом першого заступника голови райдержадміністрації Сіряченка С.М. у Тарандинцівську сільську раду.

11.09
10.00
Нарада з питань здійснення пасажирських перевезень на території району.

11.09
14.00
Нарада з питань щодо недопущення заборгованості за надані комунальні послуги.

12.09
10.00

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

12.09
14.00
Нарада з питань розвитку населених пунктів району в умовах децентралізації.

13.09
10.00
Нарада з питань введення в експлуатацію житла на селі.

13.09
15.00
Засідання комітету з питань доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної сфери та інженерно – транспортної інфраструктури.

14.09
10.00
Нарада з питань приведення у відповідність тарифів на житлово – комунальні послуги до економічно обґрунтованих.

15.09
09.00
Кубок пам’яті Романа Крутька, с. Вовчик.

Протягом тижня
Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Єнківці, Тарандинці, Новаки, Ісківці.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня
Проведення робіт з організації у 2018 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня
Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня
Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Керівник апарату
райдержадміністрації                                                                         О.Г. Пірова