Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 11 грудня по 17 грудня 2017 року

Основні заходи  Лубенської райдержадміністрації

з 11 грудня по 17 грудня 2017 року

11.12

8.10

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про виконання Закону України « Про адміністративні послуги» та актуальні питання роботи відділу.

2. Про особливості електронного декларування. Заповнення електронних декларацій посадовими особами райдержадміністрації.

3. Про епідситуацію захворюваності на грип та ГРВІ та заходи щодо її профілактики.

4. 4. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, голови облдержадміністрації за підсумками 11 місяців 2017 року.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

12.12

11.00

Нарада з питань проходження опалювального сезону на території району.

12.12

12.00-22.00

Участь чоловічого вокального ансамблю будинку культури у телепроекті «Фольк – musik».

13.12

13.00

Нарада з питань дотримання законодавства при формуванні робіт на 2018 рік у галузі будівництва.

13.12

14.00

Виїзний особистий прийом голови райдержадміністрації Качаненко Т.П. до мешканців Остапівської сільської ради.

14.12

09.00

Нарада з питань утримання дорожньої мережі під час осінньо – зимового періоду.

14.12

10.00

Урочистості з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Засулля, Калайдинці, Новаки, Н. Булатець, Литвяки, Вовчик.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2017 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.