Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 12 по 18 жовтня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 12 по 18 жовтня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі  наради у виконувача обов’язки голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

13.00

Нарада з питань реформування галузі освіти відповідно до нових вимог, передбачених децентралізацією .

15.00

Нарада з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

10.00

Нарада стосовно забезпечення скрапленим газом населення, яке перебуває на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.

14.00

Нарада щодо стану проведення будівельних (ремонтних робіт) на об’єктах, віднесених до програми «Велике будівництво».

15.30

Нарада з питань забезпечення доступності до виборчих дільниць.

09.00

Нарада з питань забезпечення інсуліном населення району.

13.00

Інспектування проведення робіт на об’єктах, які віднесені до програми президента України «Велике будівництво».

16.10

08.30

Нарада з питань забезпечення дитячих будинків сімейного типу необхідними матеріалами для підготовки до нового опалювального сезону.

16.10

13.30

Нарада щодо формування бюджету на 2021 р. після створення ОТГ та об’єднання районів.

16 .10

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.