Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 13 листопада по 19 листопада 2017 року

Основні заходи  Лубенської райдержадміністрації

з 13 листопада по 19 листопада 2017 року

8.10

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан призначення житлових субсидій на опалювальний період 2017 – 2018 років.

2. Про підсумки  роботи територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації за 9 місяців 2017 року.

3.Про організацію заходів у зв’язку з 85 - ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні – геноциду Українського народу

4.Про підсумки роботи виїзного флюорографа на територію району.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

11.00

Нарада з питань проходження опалювального сезону на території району.

15.00

Нарада з питань дотримання законодавства при формуванні робіт на 2018 рік у галузі будівництва.

14.11

09.00

Нарада з питань утримання дорожньої мережі під час осінньо – зимового періоду.

14.11

14.00

Нарада координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

10.00

Нарада з питань легалізації робочих місць.

13.30

Нарада з питань забезпечення учасників АТО земельними ділянками.

15.00

Нарада з сільськими головами стосовно ремонту доріг.

10.00

Нарада з питань застосування містобудівного законодавства, організація виконання повноважень у сфері архітектурно – будівельного контролю.

10.00

Привітання працівників радіо, телебачення та зв’язку з нагоди професійного свята.

13.00

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

18.11

18.00

Творчий звіт закладів культури Тарандинцівської сільської ради.

19.11

Творчий звіт закладів культури Остапівської сільської ради.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Новаки, Солониця, Литвяки, Засулля, Калайдинці.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2017 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.