Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 13 по 19 січня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 13 по 19 січня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30

Нарада у в.о.голови райдержадміністрації :

1.      Про підсумки проведення Новорічних та Різдвяних свят.

2.      Про заходи щодо запобігання стану техногенно – екологічної безпеки, надзвичайним ситуаціям ( небезпечним подіям),

які виникли та території району.

11.15

Нарада з питань розроблення правил поводження з твердими побутовими відходами.

15.00

Нарада з питань проведення інвентаризації захисних споруд.

14.01

09.30

Нарада з питань використання кар’єру ТОВ «Оріхівський цегельний завод» для виготовлення цегли.

14.01

14.00

Нарада з питань перегляду актів регуляторної служби України.

08.30

Нарада з питань доведення граничних споживань електроенергії.

09.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

09.30

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.00

Традиційний захід для малозабезпечених сімей «Маланка радо зустрічає».

11.00

Нарада з питань опрацювання постанови КМУ щодо нарахування плати за комунальні послуги.

14.15

Нарада з питань розгляду програми розвитку та відпочинку дітей на 2020-2024 роки.

15.00

Виїзний особистий прийом виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Сіряченка С.М. у Ісковецьку сільську раду.

17.01

09.00

Нарада з питань мобілізаційної готовності транспортних засобів і техніки для задоволення потреб військових формувань.

17.01

14.00

Нарада з питань перегляду програми правової освіти області.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом

тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             села Новооріхівської сільської ради ( масажисти, перукарі, роботи з ремонту).

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.