Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 13 по 19 травня 2019 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації
з 13 по 19 травня 2019 року

08.30
Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30
Нарада у голови райдержадміністрації

1. Про надання пільг та соціальних гарантій ветеранам війни та членам сімей загиблих.

2. Про стан споживчого ринку та цінову ситуацію у Лубенському районі.

14.00
Нарада з питань захисту рослин.

15.00

Нарада з питань встановлення камер відео спостереження в населених пунктах району.

09.00
Нарада з питань влаштування територіальної оборони на території району.

13.00
Нарада з питань перегляду тарифів на питне водопостачання в районі.

14.00
Виїзний особистий прийом голови райдержадміністрації Качаненко Т.П. у Хорошківську сільську раду.

15.05
10.00
Нарада з питань розрахунку з ТОВ « Полтаваенергозбут» за вуличне освітлення у населених пунктах району.

15.05
15.30
Нарада з питань оформлення документів на проведення інвентаризації споруд незавершеного будівництва.

16.05
10.00
Нарада з питань внесення пропозицій до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації щодо заходів у районі.

16.05
14.00
Нарада з питань ремонту доріг Халепці – Лушники – Хитці.

17.05
10.00
Нарада з питань проведення обрізки полезахисних смуг уздовж доріг загального користування.

17.05
15.00
Нарада з питань видачі дозволів щодо викидів у атмосферне повітря.

18.05
09.00
Турнір пам’яті О.Г. Лелеченка з міні – футболу у с. Новооріхівка.

Протягом тижня
Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом
тижня
Черговий призив на військову службу.

Протягом тижня
Проведення робіт з організації у 2019 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня
Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             села  Тишки.

Протягом тижня
Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня
Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Керівник апарату
райдержадміністрації                                                               О.Г. Пірова