Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 15 по 21 червня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 15 по 21 червня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

13.00

Нарада з питань надання послуг із зубопротезування на території Лубенського району.

15.00

Нарада у голови райдержадміністрації О. Циганенка з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

10.00

Нарада з питань забезпечення належного рівня освітлення небезпечних зон на дорогах в межах населених пунктів Лубенського району.

10.00

Робоча поїздка голови райдержадміністрації у Жданівську сільську раду.

14.00

Нарада з питань проведення конкурсу облдержадміністрацією на приміських маршрутах загального користування, які починаються або закінчуються у місті Лубни.

09.30

Нарада з питань проведення ЗНО у 2020 році.

14.00

Нарада з питань перевірки газових лічильників на об’єктах соціальної сфери.

10.00

Нарада з питань розчистки ліній електропередач від порослі дерев.

15.00

Нарада з питань проведення своєчасного капітального і поточного ремонту доріг.

08.15

Нарада з питань призначення житлових субсидій мешканцям Лубенського району.

14.00

Нарада з питань проведення заходів щодо накопичення матеріального резерву.

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.