Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 15 січня по 21 січня 2018 року

Основні заходи  Лубенської райдержадміністрації

з 15 січня по 21 січня 2018 року

08.30

Проведення оперативних нарад у заступників голови, керівника апарату райдержадміністрації

10.00

Проведення засідання комісії з питань захисту прав дітей.

11.00

Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення свята Водохреща.

16.01

10.00

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

17.01

10.00

Проведення засідання з представниками філії «Лубенська ДЕД» та філії «Лубенський райавтодор» щодо місць розташування майданчиків габаритно-вагового контролю транспорту.

17.01

10.00

Виїзний прийом заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І.  мешканців  Остапівської сільської ради

18.01

10.00

Проведення засідання організаційного комітету по  підготовці до проведення Дня Соборності України.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Тарандинці, Вили, Єнківці.

Протягом

тижня

Здійснення контролю за умовами виховання та

навчання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сім’ях опікунів та піклувальників.