Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 16 по 22 березня 2020 року

з 16 по 22 березня 2020 року

16.03

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

16.03

10.30

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про підсумки роботи територіального центру соціального обслуговування за 2019 рік.

2. Про підсумки проведення перевірок протипожежного стану у закладах освіти, культури, охорони здоров’я Лубенського району.

3. Про заходи щодо запобігання стану техногенно-екологічної безпеки, надзвичайним ситуаціям (небезпечним подіям), які виникли на території району.

08.30

Нарада щодо підготовки та проведення весняно-польових робіт у 2020 році.

14.00

Нарада з питань організації щорічної акції з висаджування дерев на алеї пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та облаштування межового знака «Лубенський район».

17.03

Проведення марафону STEM – уроків у рамках Всеукраїнського фестивалю  «STEM – весна 2020».

09.00

Засідання комісії з питань легалізації робочих місць.

09.00

Районний етап обласного конкурсу «Кращий читач» (Центральна районна бібліотека імені В. Малика).

15.00

Нарада з питань забезпечення інсуліном населення Лубенського району.

09.00

Нарада за участю голів первинних чорнобильських організацій з питань підготовки до відзначення 30-ї річниці створення чорнобильської організації Лубенщини.

09.00

Нарада з питань роботи у 2020 році пересувного флюорографа.

14.00

Нарада з питань проходження опалювального періоду 2019-2020 років та підсумки використання енергоресурсів.

19.03

Районний етап міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

09.30

Нарада з питань проведення природоохоронних заходів «Нерест-2020».

09.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

09.30

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

13.00

Нарада з питань розгляду звернень громадян.

10.00

Районний семінар директорів ЗЗСО «Організація у закладах освіти системної роботи із запобігання булінгу та домашньому насильству».

Нарада керівників ЗЗСО.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Здійснення візитів та інспектувань сімей району з метою запобігання, мінімізації негативних наслідків та подолання складних життєвих обставин сімей, дітей та молоді для посилення їхньої здатності до реалізації власного життєвого потенціалу.

Протягом тижня

Здійснення візитів до сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини з метою контролю за цільовим використанням коштів при народженні дитини.

Протягом тижня

Інспектування багатодітних сімей району з метою перевірки виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Протягом тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             населених пунктів Духівської сільської ради.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Підготовча робота щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом тижня

Проведення заходів з весняного призову громадян.