Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 17 по 23 серпня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 17 по 23 серпня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі  наради у голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

11.30

Нарада щодо роботи закладів дошкільної освіти в умовах карантину.

14.00

Нарада щодо стану реконструкції приймального відділення КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування».

10.08

15.00

Нарада у голови райдержадміністрації О. Циганенка з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

09.30

Нарада щодо підготовки до відкриття пам’ятного знака Герою Радянського Союзу П. Раку.

10.00

Нарада щодо організації осіннього призову громадян.

09.00

Робоча поїздка голови райдержадміністрації О.Циганенка у Березотіцьку сільську раду.

11.00

Нарада у голови райдержадміністрації О. Циганенка щодо реалізації заходів «Програми підтримки агропромислового комплексу Полтавської області» на території Лубенського району.

10.00

Нарада стосовно підготовки закладів освіти до нового навчального року.

13.00

Нарада щодо стану реконструкції ДНЗ №9 «Берізка».

09.00

Урочистосте підняття Державного Прапора України.

13.00

Урочисте відкриття пам’ятника Герою Радянського Союзу П. Раку у с. Карпилівка.

Протягом дня

Флешмоб «29 причин гордитися Україною».

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.