Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 17 по 23 вересня 2018 року.

Основні заходи  Лубенської райдержадміністрації
з 17 по 23  вересня 2018 року
17.09
8.30
Оперативно-розпорядчі наради у  першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

17.09
11.00
Мітинг-реквієм з нагоди 75-ї річниці визволення Лубенщини у Другій світовій війні у с. Калайдинці.

18.09
10.00
Нарада із вихователями груп продовженого дня.

10.00
Інструктивна – методична нарада із шкільними бібліотекарями.

10.00
Нарада з питань проведення ремонтних робіт на дорогах Лубенського району.

14.00
Нарада з питань здійснення підвезення до навчальних закладів району.

Виїзний прийом голови райдержадміністрації Качаненко Т.П. у
с. Ждани.

21.09
15.00
Виїзний концерт колективів художньої самодіяльності районного будинку культури на День села у с. Круподеренці.

21.09
14.00
Творчий звіт Окіпського будинку культури.

22.09
14.00
День села у с.Березоточа.

Протягом тижня
Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня
Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             с. Духове. с. Войниха. с. Солониця

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня
Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                         О.Г. Пірова