Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 18 по 24 червня 2018 року

з 18 по 24 червня 2018 року
18.06
10.30
Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан дотримання законодавства про працю страхувальниками, зокрема у бюджетній сфері.

2. Про діяльність Лубенського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області та забезпечення пожежної і техногенної безпеки на території району.

3. Про підготовку до відзначення Дня Конституції та Дня молоді.

4. Про виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 у відділі культури і туризму райдержадміністрації.

5. Про стан техногенно – екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації. що виникли на території району.

19.06
10.00
Виїзний особистий прийом заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І. у Вовчицьку сільську раду.

20.06
09.00
Нарада з питань заключення договорів  на технічне обслуговування внутрішніх і зовнішніх систем газопостачання.

09-00
Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

11-00
Засідання комісії по розгляду справ громадян з питань призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям   з дітьми, пільг та субсидій.

22.06
Святкові заходи з нагоди Дня державної служби.

22-24.06
Випускні вечори у загальноосвітніх школах району.

Протягом тижня
Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

В.о.начальника відділу організаційної

роботи та управління персоналом                                      С.А.Давиденко