Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 18 по 24 травня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 18 по 24 травня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань забезпечення діяльності закладів культури.

14.00

Нарада з питань розгляду позовів стосовно неправомірності видачі документів з питань землеустрою.

15.00

Нарада у голови райдержадміністрації О. Циганенка з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

10.00

Нарада з питань виділення коштів на закупівлю інсуліну.

13.00

Нарада з питань проведення ремонту доріг Лубенського району.

10.00

Нарада з питань проведення дезінфекції житлових будівель і споруд в період карантину  COVID-19.

11.00

Робоча зустріч голови райдержадміністрації із сільським головою Засульської сільської ради.

13.00

Нарада з питань реалізації програми «Питна вода Полтавщини».

09.00

Засідання комісії з питань легалізації робочих місць.

14.00

Нарада з питань проведення комісії щодо визначення потреби забезпечення сімей, які опинилися в скрутних умовах.

10.00

Нарада з питань діяльності Територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації.

13.30

Нарада з питань виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій та дотримання законодавства щодо виплати компенсації при звільненні.

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Організація забезпечення продуктовими наборами осіб пільгових категорій на виконання акції Міністерства соціальної політики.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.