Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 19 по 25 листопада 2018 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 19 по 25 листопада 2018 року

8.30

Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан виконання Закону України «Про державний реєстр виборців».

2.Про завершення проведення комплексу осінньо – польових робіт     2018 року.

3. Про організацію заходів у зв’язку з 85 – роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

4. Про виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Хорошківській сільській раді.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

13.00

Нарада з питань розробки інвестиційних проектів на території району.

20.11

09.00

Засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

20.11

14.00

Нарада з питань створення оперативних штабів внаслідок виникнення складних погодних умов.

10.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

11.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

14.00

Нарада з питань проходження сталого опалювального сезону в соціальних закладах району.

21.11

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи в населених пунктах району.

22.11

10.00

Нарада з питань розгляду заяв щодо будівництва на селі.

22.11

14.00

Виїзний особистий прийом заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І. у Новооріхівську сільську раду.

23.11

10.00

Нарада з питань розгляду заяв щодо відшкодування пільгового перевезення автомобільного транспорту.

24.11

10.00

Обласний меморіальний захід у зв’язку з 85 – роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

25.11

13.00

Творчий звіт колективів районного будинку культури.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Хорошки, Ломаки.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2018 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.