Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 19 по 25 лютого 2018 року

з 19 по 25 лютого 2018 року

19.02

10.30

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про підсумки роботи Територіального центру соціального обслуговування за 2017 рік.

2. Про стан призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

3. Про хід зимово – стійлового періоду утримання худоби.

4. Про стан роботи із зверненнями громадян у Лубенському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Полтавської області.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події, що виникли на території району.

19.02

11.30

Нарада з питань формування основних заходів щодо реалізації житлової політики на території району.

20.02

Заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

20.02

14.00

Нарада з питань використання не витребуваних паїв на території району.

09.00- 10.00

Гаряча телефонна лінія першого заступника голови райдержадміністрації Сіряченка С.М.

10.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації.

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання зведеного бюджету району за 2017 рік.

2. Про реформування галузі  охорони здоров’я у Лубенському районі.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

4. Про роботу з персоналом у райдержадміністрації за 2017 рік.

14.00

Нарада з питань реалізації програми « Питна вода Полтавщини» у 2018 році.

15.00

Нарада з питань розвитку населених пунктів району в умовах децентралізації.

08.30

Нарада з питань архітектурної доступності шкіл.

09.00-10.00

Гаряча телефонна лінія заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І.

14.00

Виїзний особистий прийом голови райдержадміністрації Качаненко  Т.П. у Жданівську та Окіпську сільські ради.

23.02

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Снітин, Тишки, Новаки, Засулля, Калайдинці.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2018 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.