Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 19 по 25 жовтня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 19 по 25 жовтня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі  наради у виконувача обов’язки голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

15.00

Нарада з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

16.00

Нарада з питань контролю за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

20.10

09.00

Нарада з питань проведення чергового призову громадян на строкову військову службу.

20.10

09.00

Нарада з питань інформаційного наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості на підприємствах, установах, організаціях району.

09.30

Нарада щодо роботи Служби у справах дітей.

13.00

Інспектування проведення робіт на об’єктах, які віднесені до програми президента України «Велике будівництво».

14.00

Нарада про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації.

10.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

14.00

Нарада з питань підготовки та функціонування об’єктів в період опалювального сезону 2020-2021 рр.

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.