Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 2 по 8 березня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 2 по 8 березня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

13.00

Нарада щодо весняного призову.

15.00

Нарада стосовно організації проведення санітарного прибирання населених пунктів.

09.00

Нарада стосовно легалізації робочих місць.

14.00

Нарада з питань погашення заборгованості ДП «Укрліктрави».

15.00

Нарада з питань забезпечення інсуліном населення району.

04.03

08.30

Нарада з питань призначення пільг та субсидій.

04.03

10.00

Нарада з питань формування переліку доріг, які потребують першочергового ремонту.

05.03

10.00

Традиційна зустріч опікунів дітей-сиріт, багатодітних матерів з нагоди Міжнародного жіночого дня.

05.03

13.00

Нарада з питань розробки генерального плану Тарандинцівської сільської ради.

06.03

13.00

Районні урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.

06.03

14.00

Нарада з питань сплати податків та інших обов’язкових платежів.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Здійснення візитів та інспектувань сімей району з метою запобігання, мінімізації негативних наслідків та подолання складних життєвих обставин сімей, дітей та молоді для посилення їхньої здатності до реалізації власного життєвого потенціалу.

Протягом тижня

Здійснення візитів до сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини з метою контролю за цільовим використанням коштів при народженні дитини.

Протягом тижня

Інспектування багатодітних сімей району з метою перевірки виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Протягом тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             населених пунктів району (с. Окіп, с. Ждани).

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Підготовча робота щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом тижня

Проведення заходів з весняного призову громадян.