Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 22 по 28 липня 2019 року

з 22 по 28 липня 2019 року

22.07

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника голови, заступника  голови, в. о. керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

22.07

10.30

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан пасажирських перевезень у Лубенському районі.

2. Про стан захворюваності на кір у Лубенському районі.

3. Про виконання вимог до Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Остапівській сільській раді та управлінні соціального захисту райдержадміністрації.

23.07

09.00

Виїзна комісія з обстеження водних об ҆єктів, гідротехнічних споруд Лубенського району.

24.07

10.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання зведеного бюджету району за І півріччя 2019 року.

2. Про затвердження складу осіб для занесення на районну Дошку пошани у 2019 році.

24.04

09.00-

10.00

Гаряча телефонна лінія першого заступника голови райдержадміністрації Сіряченка С.М.

25.07

09.00-10.00

Гаряча телефонна лінія заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І.

26.07

10.00

Виїзний особистий прийом заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І. у Тишківську сільську раду.

Протягом тижня

Нарада з представниками сільських рад з приводу нововведень у паспортному сервісі.

Протягом тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл  Єнківці, Біївці, Тарандинці, Губське, Вили.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.