Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 23 по 29 вересня 2019 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації
з 23 по 29 вересня 2019 року
08.30
Оперативно-розпорядчі наради у заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30
Нарада з питань проведення робіт з перевірки димовентиляційних каналів до початку опалювального сезону 2019 – 2020 року.

14.00
Нарада з питань проведення ремонтних робіт на дорогах комунальної власності.

24.09
09.00
Виїздна нарада з питань функціонування закладів охорони здоров’я Жданівської сільської ради.

24.09
14.30
Нарада з питань розвитку населених пунктів району в умовах децентралізації.

10.00
Нарада з питань виконання заходів з питань підготовки закладів соціальної сфери до опалювального сезону 2019 – 2020 років.

14.00
Нарада з питань доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної сфери та інженерно – транспортної інфраструктури.

27.09
В рамках Дня усиновлення – відвідування прийомних сімей дитячих будинків сімейного типу та сімей усиновлювачів.

26.09
10.00
Засідання Громадської ради  при райдержадміністрації.

26.09
15.00
Виїзний особистий прийом заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І. у Окіпську сільську раду.

10.00
Інформаційна акція служби у справах дітей райдержадміністрації з Лубенським міськрайонним відділом ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області «Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця».

День села Духове.

28.09
Ігри другого кола чемпіонату з футболу.

Протягом тижня
Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.
Протягом тижня
Оздоровлення осіб з інвалідностю внаслідок війни з числа учасників АТО.

Протягом тижня
Проведення робіт з організації у 2019 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня
Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Окіп та Ждани.

Протягом тижня
Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня
Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Керівник

апарату райдержадміністрації                                         О.Г. Пірова