Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 24 лютого по 1березня 2020 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 24 лютого по 1березня 2020 року

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у виконувача обов’язків голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30

Нарада у в.о.голови райдержадміністрації:

1. Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням окремих категорій громадян у 2019 році та організація роботи у 2020.

2. Про підсумки проведення медичного огляду ветеранів Другої світової війни у Лубенському районі.

3. Про зимове утримання доріг на території району.

4. Про заходи щодо запобігання стану техногенно-екологічної безпеки, надзвичайним ситуаціям (небезпечним подіям), які виникли на території району.

13.00

Нарада з питань формування переліку природоохоронних заходів на території району.

24.02

Тренінг для лікарів, медичних сестер та фельдшерів на тему: «Допомога при гострому коронарному синдромі з елевацією та без елевації st на до госпітальному етапі».

Протягом дня

Семінар учителів англійської мови.

25.02

09.00

Нарада з питань впровадження STEM-освіти в навчальних закладах району.

25.02

14.00

Нарада з питань перевірки об’єктів, що фінансувалися у 2019 році за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку.

10.00

Нарада стосовно зміни меж населених пунктів Новооріхівської сільської ради.

10.00

Нарада з питань підвищення ефективності роботи в програмі електронного документообігу СЕДО (АСКОД).

10.00,

14.00

Творча зустріч з Галиною Вовченко (опорний заклад «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, центральна районна бібліотека»)

27.02

10.00

Нарада з питань забезпечення населення інсуліном.

27.02

15.00

Нарада з питань забезпечення відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації необхідним обладнанням для оперативного прийому громадян.

28.02

09.00

Нарада з питань легалізації робочих місць.

28.02

13.00

Нарада з питань розгляду скарг населення на дії працівників АТ «Лубнигаз».

29.02

10.00

Чемпіонат Лубенського району з волейболу (с. Вовчик, с. Калайдинці).

29.02

11.00

Районне свято Масляної (с. Вовчик).

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Здійснення візитів та інспектувань сімей району з метою запобігання, мінімізації негативних наслідків та подолання складних життєвих обставин сімей, дітей та молоді для посилення їхньої здатності до реалізації власного життєвого потенціалу.

Протягом тижня

Здійснення візитів до сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини з метою контролю за цільовим використанням коштів при народженні дитини.

Протягом тижня

Інспектування багатодітних сімей району з метою перевірки виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Протягом тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до населених пунктів району (с. Окіп, с. Ждани).

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Підготовча робота щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом тижня

Проведення заходів з весняного призову громадян.