Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 24 по 30 серпня 2020 року

з 24 по 30 серпня 2020 року

24.08

Протягом дня

Покладання квітів до пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення з нагоди Дня незалежності.

08.30

Оперативно-розпорядчі  наради у голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.45

Нарада з питань фінансової спроможності Лубенської райдержадміністрації щодо здійснення платежів по всіх видах послуг.

13.00

Нарада з питань забезпечення медикаментами населення району.

15.00

Нарада з питань недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

09.00

Нарада з питань проведення інвентаризації артезіанських свердловин, що знаходяться на території органів місцевого самоврядування.

14.00

Комісія із захисту прав дитини.

08.15

Нарада з питань підготовки до нового2020-2021 навчального року.

13.30

Нарада з питань недопущення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємств державних форми власності.

08.30

Нарада з питань формування екологічних заявок щодо реалізації проєктів захисту навколишнього природного середовища.

09.00

Нарада директорів шкіл.

11.00

Покладання квітів до меморіальних дощок загиблим під Іловайськом з нагоди Дня вшанування пам’яті захисників України.

13.00

Нарада з питань реалізації законодавчих актів у відділі культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2020 році санаторно-курортного оздоровлення  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян.

Протягом

тижня

Засідання оперативного штабу щодо недопущення виникнення коронавірусу на території Лубенського району.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом  COVID-19.