Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 24 по 30 вересня 2018 року

з 24 по 30 вересня 2018 року

24.09

8.30

Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

25.09

10.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

25.09

11.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

26.09

Пряма телефонна лінія голови райдержадміністрації

Качаненко Т.П.

26.09

10.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації:

1. Про виконання в районі Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

2. Про стан підготовки житлово – комунального господарства району до роботи в осінньо – зимовий період 2018 – 2019 років.

3.Про стан виконання районної програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки.

10.00

Круглий стіл за участю голів первинних чорнобильських організацій.

14.00

Виїзний особистий прийом голови райдержадміністрації Качаненко Т.П. у Окіпську сільську раду.

14.00

День села Тишки. Виступ творчого колективу районного будинку культури.

20.00

Виступ колективів РБК у с. Круподеренці.

28.09

14.00

Творчий звіт Остапівського будинку культури.

29.09

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. Екскурсійна поїздка бібліотекарів району до Шишаків ( по Гоголівським місцям) і Опішні.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Шеки, Хитці, Хорошки, Снітин.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2018 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.