Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 25 грудня по 31 грудня 2017 року

Основні заходи  Лубенської райдержадміністрації

з 25 грудня по 31 грудня 2017 року

8.10

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про виконання Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», роботу в єдиній інформаційній системі ДРРП, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей.

2. Про стан фізичної культури і спорту у 2017 році та перспективи розвитку на 2018 рік.

3. Про роботу клубних закладів району по розвитку аматорського мистецтва, збереженню і примноженню народних традицій.

4. Про виконання вимог до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Тишківській сільській раді за 11 місяців 2017 року.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

11.00

Нарада з питань проведення закупівель на тверде паливо та скраплений газ.

13.30

Комісія з розгляду питань будівництва на селі.

09.00

Пряма телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації Качаненко Т.П.

09.00

Нарада з питань проведення заходів на упередження, стосовно утримання доріг загального користування.

10.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації.

1. Про виконання в районі Закону України « Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

2. Про виконання заходів Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

11.00

Нарада директорів шкіл на базі Новооріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

14.00

Виїзний особистий прийом голови райдержадміністрації Качаненко Т.П. до Хорошківської сільської ради.

15.00

Нарада з питань дотримання законодавства у сфері пасажирських перевезень.

28.12

10.00

Підведення підсумків роботи з ремонту та утримання доріг місцевого та загального значення.

29.12

10.00

Привітання працівників райдержадміністрації щедрувальними поїздами закладів культури та освіти району.

29.12

13.00

Нарада з питань проведення розрахунків за проведені роботи протягом 2017 року.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Засулля, Калайдинці, Новаки, Мацківці.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2017 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.