Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 25 лютого по 03 березня 2019 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 25 лютого по 03 березня  2019 року

8.30

Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про необхідність дотримання державними службовцями Закону України « Про запобігання корупції» у частині подання електронної декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік.

2. Про роботу Лубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Лубенському районі Полтавської області.

3. Про хід зимово – стійлового періоду утримання худоби.

4. Про виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Духівській сільській раді.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

11.30

Нарада з питань проведення перевірки засобів будинкового обліку холодного водопостачання.

15.00

Нарада з питань влаштування відео спостереження по сільських населених пунктах району.

09.00

Нарада з питань проведення конкурсів щодо визначення переможців по автобусних маршрутах.

10.00

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

10.30

Нарада з питань погашення заборгованості по заробітній платі.

09.00

Нарада з питань проведення 2 – місячника чистоти і озеленення та визначення пріоритетних напрямків.

10.00

Районний конкурс – огляд колективів екологічної просвіти. Тема виступів « Моя маленька батьківщина».

13.00

Нарада з питань встановлення газових модем колекторів у закладах медицини, культури і освіти району.

14.00

Виїзний особистий прийом голови райдержадміністрації Качаненко Т.П. у Окіпську сільську раду.

28.02

10.00

Нарада з питань проведення підготовчих робіт щодо розробки детального плану села Новооріхівка в межах населеного пункту.

28.02

13.00

Нарада з питань легалізації робочих місць.

01.03

10.00

Нарада з питань підготовки дорожніх організацій до ремонтних робіт на дорогах лубенщини.

01.03

15.00

Нарада з питань проведення комплексної перевірки пожежної безпеки.

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Вила, Тарандинці.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2019 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.