Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 29 липня по 02 серпня 2019 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 29 липня по 02 серпня 2019 року

29.07

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника голови, заступника  голови, в. о. керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

29.07

08.30

Навчання керівників закладів освіти Лубенського району щодо впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів.

30.07

30.07

09.00

Засідання комісії щодо використання субвенцій з державного бюджету для забезпечення житлом особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

31.07.

14.00

Засідання клубу «У дружньому колі».

Захід, присвячений творчості Марини  Цвєтаєвої «Моя вічність з вами».

01.08

10.00

Засідання робочої групи по підготовці до відкриття оновленої   Дошки пошани.

02.08

10.00

Робоча зустріч голови райдержадміністрації з керівництвом Громадської ради.

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Виїзд працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             с. Ждани.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Робота з персональними даними з Державного реєстру виборців.

Протягом тижня

Призначення житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.