Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 29 січня по 04 лютого 2018 року

23.01.2018
Основні заходи  Лубенської райдержадміністрації
з 29 січня по 04 лютого 2018 року

8.30
Оперативно-розпорядчі наради у  першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

29.01

Районні заходи з нагоди 100 – річчя бою під Крутами.

11.00
Нарада з питань зимового утримання доріг загального користування.

30.01
14.00
Виїзний особистий прийом голови райдержадміністрації Качаненко Т.П. у Березотіцьку та Вовчицьку сільські ради.

31.01
14.00
Нарада з питань приведення у відповідність документації стосовно призову громадян на строкову військову службу.

01.02
14.00
Нарада з питань упорядкування документації з доступності об’єктів соціальної інфраструктури.

02.02
10.00
Нарада з питань заключення договорів на технічне обслуговування внутрішніх та зовнішніх систем газопостачання.

02.02
15.00
Нарада з питань щодо недопущення заборгованості за надані комунальні послуги.

Протягом тижня
Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня
Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Вільшанка, Мгар, Новаки, Лука, Калайдинці, Засулля.

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня
Проведення робіт з організації у 2018 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня
Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня
Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Керівник апарату
райдержадміністрації                                                      О.Г.Пірова

Осацька, (05361)72261