Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 6 по 12 травня 2019 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 6 по 12 травня 2019 року

08.30

Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань легалізації робочих місць.

14.00

Нарада з питань проведення ремонтних доріг на автошляхах району.

07.05

10.30

Нарада з питань проведення інвентаризації зелених насаджень у парках та скверах району.

07.05

14.00

Виїзний особистий прийом першого заступника голови райдержадміністрації Сіряченка С.М. у Вовчицьку сільську раду.

07.05-08.05

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»). Опорний заклад «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

10.00

Районні урочисті заходи з нагоди Дня перемоги у с. Березоточа.

11.00

Нарада з питань погашення заборгованості за енергоносії в закладах освіти та медицини.

15.20

Нарада з питань проведення заходів пов’язаних з обприскуванням посівів та збереження бджолосімей.

10.05

09.00

Нарада з питань недопущення заборгованості по заробітній платі в Березоточській філії ДП «Укрліктрави» та Лубенській філії ДЕД.

10.05

14.00

Нарада з питань відпуску ліків за програмою « Доступні ліки».

11.05

10.00

Нарада з питань утилізації відпрацьованих та невикористаних отрутохімікатів.

12.05

12.00

Ювілейний концерт народного аматорського танцювального колективу « Водограй» до Дня матері « Мамо, ти найдорожча за усіх!».

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом

тижня

Черговий призив на військову службу.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2019 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Виїзди працівників Територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             села  Войниха, Ісківці, Засулля, Солониця.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.