Дата:
30.08.2019
Номер:
121

Головою Лубенської районної державної адміністрації видано розпорядження від 14 серпня 2019 року  №121«Про затвердження Положення про Лубенську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області» зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 23 серпня 2019 року за № 427/3544.

З текстом розпорядження ви можете ознайомитись за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. № 38.