Про черговий призов громадян району на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року

Дата:
Номер:

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

м. Лубни

№ 41

Відповідно до статей 6, 13, 27 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 16, 43 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу” та керуючись Указом Президента від 30.01.2019 № 22/2019 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році”, розпорядженням голови облдержадміністрації від 25.02.2019 № 120 «Про черговий призов громадян  області на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року»:

1.Утворити районну призовну комісію та затвердити її персональний склад (додаток 1).

2.Сформувати персональний склад військово-лікарської комісії за поданням  комунального  некомерційного  підприємства «Лубенський районний центр  ПМСД» та Лубенського РВК, затвердити її персональний склад (додаток 2).

3.Районній призовній комісії:

1) Спільно з Лубенським районним військовим комісаріатом забезпечити у квітні-червні 2019 року призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

2) Забезпечити Лубенський районний військовий комісаріат необхідною кількістю технічних працівників та обслуговуючого персоналу, обладнаними призовними пунктами, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном та автомобільним транспортом для проведення медичного огляду громадян, призову їх на військову службу і відправлення призваних осіб до військових частин.

3) Забезпечити керівництво і контроль за проведенням контрольного медичного огляду громадян, які призвані на строкову військову службу, безпосередньо перед їх відправленням у військові частини, перевірку підстав щодо надання відстрочки або звільнення громадян району від призову на строкову службу.

4.Рекомендувати комунальному некомерційному підприємству «Лубенський районний центр ПМСД» (Шупейко В.В.) забезпечити проведення лікувальними закладами району своєчасного медичного огляду громадян району призовного віку та медичного огляду призовників, які визнані районною призовною комісією непридатними (тимчасово непридатними) до військової служби за станом здоров’я та вжити організаційних заходів щодо забезпечення Лубенського районного військового комісаріату (призовної дільниці) медикаментами, інструментарієм, медичним майном.

5. Засідання районної призовної комісії проводити в робочі дні згідно графіку (додаток 3).

6. Рекомендувати Лубенській дирекції залізничних перевезень Південної залізниці забезпечити, за заявками Лубенського районного військового комісаріату, перевезення призовників з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

7. Обстеження стану здоров’я призовників проводити в стаціонарних лікувальних закладах м. Лубен та області.

8. За рішенням районної призовної комісії направляти призовників на обстеження в обласні лікувально-профілактичні заклади згідно з направленням військово-лікарської комісії для винесення остаточного діагнозу.

9. Рекомендувати начальнику Лубенського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області Кривченку В.І. забезпечити організацію охорони громадського порядку на призовному пункті.

10.Відповідальним виконавцям про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію до 28 червня 2019 року.

11. Начальнику відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Чудаку М.Д. проінформувати обласний військовий комісаріат до 01 липня 2019 року.

12. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови  райдержадміністрації від 15.08.2018 р. № 263 «Про черговий призов громадян району на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2018 року».

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Сіряченка С.М.

районної державної

адміністрації                                                                       Т.КАЧАНЕНКО

ДолученняРозмір
dodatok_vesna_2019_prizov.doc66.5 КБ