Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 квітня 2017 року № 150

Дата:
Номер:

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

21.04.2017                                          м. Лубни                                      № 166

Про внесення змін до

розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 11 квітня 2017 року № 150

Відповідно до статей 6, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 (із змінами), підпункту 7.9.4. пункту 7.9 розділу 7 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року   № 71, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05 березня 2007 року за  № 197/13464 (із змінами), у зв’язку із зниженням протягом трьох діб середньо добової температури зовнішнього повітря нижче +8 0С:

1. Внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 квітня 2017 року № 150 «Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 років у районі», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 13 квітня 2017 року за № 112/2559 (далі – розпорядження), такі зміни:

1)       у пункті 1 розпорядження замінити букву та цифру «з 15» цифрою «30»;

2)       у пункті 2 розпорядження замінити букву та цифру «з 17» цифрою «30».

2. Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації (Давиденко С.А.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області протягом п’яти робочих днів після його прийняття та його оприлюднення в районних засобах масової інформації.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Сіряченка С.М.

районної державної

адміністрації                                                                               Т.КАЧАНЕНКО