Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 років у районі

Номер:

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

11.04.2017                                       м. Лубни                                           № 150

Про закінчення опалювального

сезону 2016-2017 років у районі

Відповідно до статей 6, 20, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України   від   21   липня  2005  року  №   630  ( із змінами ),  підпункту   7.9.4.
пункту  7.9 розділу 7  Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованих  в   Міністерстві юстиції України 05 березня 2007 року за № 197/13464 (із змінами) у зв’язку із підвищенням протягом трьох діб середньо добової температури зовнішнього повітря вище +8 0С:

• Закінчити  з 15 квітня 2017 року опалювальний сезон 2016-2017 років для комунально-побутових підприємств, установ, організацій  району.
  • Закінчити  з 17  квітня 2017 року опалювальний  сезон  2016-2017
  • років у навчальних та лікувальних закладах району.
  • Завідувачу  юридичного  сектору апарату райдержадміністрації   ( Давиденко С. А.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області протягом п’яти робочих днів після його прийняття.
  • Відділу внутрішньої політики та контролю апарату  райдержадміністрації   ( Бутрим Т.О. )   після державної реєстрації забезпечити його оприлюднення в районних засобах масової інформації.
  • Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  • Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Сіряченка С.М.

районної державної
              адміністрації                                                                   Т. КАЧАНЕНКО