Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Дата:
05.09.2019
Номер:
119

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

05.08.2019                                              м. Лубни                                            № 119

Про затвердження Положення про

комісію з питань формування

пропозицій стосовно потреби

щодо спрямування у 2019 році

субвенції з державного бюджету

місцевим бюджетам

Відповідно до статей 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 7 Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616), з метою формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та визначення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію:

1. Затвердити Положення про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, при Лубенській районній державній адміністрації, що додається.

2. Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації               (Рак Т.О.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в установленому порядку та його офіційне опублікування.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

2

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Нестеренка І.І.

районної державної

адміністрації                                                                   Т. КАЧАНЕНКО