Про затвердження Положення про Лубенську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
11.01.2018
Номер: 
339

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

30.08.2017                                        м. Лубни                                         №339

 

Про затвердження Положення

про Лубенську районну ланку

територіальної підсистеми єдиної

державної системи цивільного

захисту Полтавської області

 

Відповідно до пункту 4 статті 10 Кодексу цивільного захисту України, статей 6, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», розпорядження голови облдержадміністрації від 12 травня 2017 року № 264 «Про затвердження Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 24 травня 2017 року за № 142/2589:

 

1. Затвердити Положення про Лубенську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області (додається).

 

2. Відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації (Чудак М.Д) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області протягом п’яти робочих днів із дня його прийняття.

 

3.Відділу  внутрішньої  політики  та  контролю  апарату райдержадміністрації (Бутрим Т.О.) оприлюднити розпорядження в районних засобах масової інформації та на сайті райдержадміністрації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

          Голова

районної державної

      адміністрації                                                                        Т. КАЧАНЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наверх ↑