Дата:
30.08.2019
Номер:
124

Головою Лубенської районної державної адміністрації видано розпорядження від 19 серпня 2019 року  №124«Про затвердження Порядків проведення особистих та виїзних прийомів громадян головою, першим заступником та заступником голови Лубенської районної державної адміністрації», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 23 серпня 2019 року за № 428/3545.

З текстом розпорядження ви можете ознайомитись за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. № 54.