11:51 | 11.12.2017

ІЗ ЗАСІДАННЯ АПАРАТНОЇ НАРАДИ 11 грудня заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко провів засідання щотижневої апаратної наради. Відповідно до плану роботи розглянуті наступні питання порядку денного: про виконання Закону України «Про адміністративні послуги» та актуальні питання роботи відділу; про особливості електронного декларування. Заповнення електронних декларацій посадовими особами райдержадміністрації; про епідситуацію захворюваності на грип та ГРВІ та заходи щодо її профілактики; про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначеними актами законодавства, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, голови облдержадміністрації за підсумками 11 місяців 2017 року; про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.