14:28 | 21.02.2018

«У період реформування важливо не втратити головне – якісне надання медичних послуг», - голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко 21 лютого голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко провела розширене засідання колегії райдержадміністрації, у роботі якої взяли участь члени колегії: голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Пірова, начальник Лубенської об’єднаної податкової інспекції Олександр Коломієць, голова Асоціації сільських голів Лубенського району Микола Романюта та запрошені на засідання радник голови райдержадміністрації Олександр Жалдак, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і підприємств.