12 ТРАВНЯ – ДЕНЬ МАТЕРІ

12 ТРАВНЯ – ДЕНЬ МАТЕРІ У другу неділю травня в Україні відзначається День матері – одне з найбільш щирих, теплих, сердечних свят. Подвиг материнства в усі часи був найвагомішим і найжертовнішим, радість материнства – найбільшою і найсвітлішою. Мама – найрідніша і найважливіша людина у житті кожного, єдина, котра уміє по-справжньому любити, цінувати, пишатися, вірити у свою дитину.

З нагоди сьогоднішнього дня щиро вітаю усіх матусь із душевним весняним святом, яке відзначається на їхню честь.

Принагідно звертаюся до кожного присвятити цей день своїм найріднішим людям, знайти найпотрібніші слова, пригорнути і подякувати.

Радості усім нам, світлої надії і добробуту, безмежного щастя якомога довше залишатися дітьми у світлі і ласці материнської любові.

Голова Лубенської

районної державної

адміністрації                                                         Т.П. Качаненко