15 грудня – День працівників суду

15 грудня – День працівників суду Шановні працівники судів! Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята.

Почесна, однак нелегка місія служіння правосуддю вимагає від працівників судових органів високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, а крім того, любові до людей.

В нелегкий та переломний історичний час для нашої країни дуже важливо повернути віру людей у справедливість, а це великою мірою залежить від реальної можливості її отримати та відчути себе захищеним, впевненості у надійному і справедливому захисті конституційних прав і свобод громадянина.

Вірю, що високий професіоналізм та відповідальність за долю кожної людини завжди будуть основою Вашої роботи.

Щиро бажаю Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання нашої України.

Голова районної

державної адміністрації                                         Т.П. Качаненко