15 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

15 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дорогі аграрії Лубенщини!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, яке по праву вважається одний з найбільш значимим, як, власне, і сама професія аграрія!

Наша земля щедра на дари, та лише той справжній господар, хто піклується про неї, хто докладає зусиль, щоб зберегти це справжнє народне багатство для наших онуків та правнуків. Добре, що на нашій землі господарюють саме такі – розумні, відповідальні та дбайливі аграрії.

Завдяки Вашим знанням, наполегливості, дбайливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство - важлива складова економіки району та всієї України.

Низький уклін Вам, трударі, за самовіддану працю, любов до рідної землі, терпіння та витримку, за врожаї, за хліб і до хліба, за добробут та достаток.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і добра, любові і достатку в домі, невичерпної наснаги і оптимізму.

Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                                Сергій Сіряченко