15 лютого у Величківському сільському клубі відбувся святково-розважальний захід, присвячений Дню закоханих  Святкування проходило вперше, і тому зацікавленість і активність учасників і глядачів були на найвищому рівні, про що свідчать світлини вчорашнього дійства. Було все: декламувалися ліричні вірші, розповідалися легенди про кохання, лунали пісні у виконанні солістів, виконувались танцювальні композиції і, звичайно ж, проводилися розважальні конкурси, в яких брали участь жителі села Величківка і гості. Веселого настрою додавали глядачам конкурси «Покуштуй банан», танцювальна «Ламбада» і «Лезгинка».

Переможцями у конкурсній програмі стала подружня пара із села Химич - Альона і Валерій Кушніренки. А святкова дискотека із живим вокалом завершила незабутні миті святкування Дня Святого Валентина. До нових зустрічей через рік, ми на Вас чекаємо!!)))