20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ Щороку 20 лютого Україна відзначає чергову річницю трагічних, але водночас і героїчних подій Революції Гідності  - пік розстрілів патріотів, Героїв Небесної Сотні, котрі стали нескореними янголами нашої боротьби.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України  з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України

На шляху до жаданої незалежності, до гідного життя україн­ський народ не раз втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку полеглих за майбутнє нашої держави стали і Герої Небесної Сотні, які в розквіті своїх сил віддали молодість і життя у боротьбі за волю і кращу долю України.  Цей день назавжди увійде в історію України як символ нескореності та патріотизму, символ боротьби із режимом і вкотре підтвердить тезу про те, що в найважчий період нашої історії завжди знаходилися справжні герої, які пожертвували найдорожче – життя – задля гідного майбутнього своєї держави.

Тож схилімо голову і пам’ятаймо. Слава Україні! Героям слава!

Виконувач обов’язків

голови Лубенської районної

державної адміністрації                                                Сергій Сіряченко