25 березня – День працівників служби безпеки України

25 березня – День працівників служби безпеки України 25 березня 1992 Верховна Рада України прийняла Закон «Про Службу безпеки України», цей день з 2001 року згідно з Указом Президента № 193/2001 відзначається як День служби безпеки України.

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!

З нагоди професійного свята висловлюю Вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання професійного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

Голова районної

державної адміністрації                                                                       С.М.Сіряченко