55 МЕШКАНЦІВ ВОВЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТРИМАЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

55 МЕШКАНЦІВ ВОВЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТРИМАЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ З 3 квітня соціальні робітники територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації розпочали роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення (одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян віком понад 80 років, громадян похилого віку, які потребують догляду, та осіб з інвалідністю) продуктовими наборами.

Подібна акція на період дії карантину ініційована Міністерством соціальної політики України спільно з Національною мережею продуктових магазинів АТБ і спрямована на забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення.

За інформацією директора територіального центру соціального обслуговування Лубенської райдержадміністрації Наталії Хомкіної, 55 мешканців населених пунктів Вовчицької сільської  ради вже отримали зазначені набори. Протягом 2-3 тижнів ці пакунки будуть розвезені в усі населені пункти району.