6 вересня – День підприємця

6 вересня – День підприємця

Шановні підприємці Лубенщини!

Щиро вітаю вас усіх з Днем підприємця, який відзначається щороку у першу неділю вересня.

В наш час бути підприємцем зважується не кожен, адже той, хто розпочинає власну справу, має бути готовим до ризиків. Тож підприємницькою діяльністю займаються лише сильні, енергійні, сміливі люди, готові взяти на себе відповідальність за успіх власного бізнесу.

Саме тому підприємців так шанують на Україні, адже без вашої ініціативи та наполегливості важко собі уявити сучасну Україну і світ.

У день підприємця дозвольте привітати всіх вас зі святом та висловити щиру вдячність за нелегку працю без вихідних та відпусток, за небайдужість, бажання допомогти, за те, що ви повсякчас переймаєтеся проблемами свого краю, за співпрацю з органами місцевого самоврядування та районною владою на благо Лубенського району.

Бажаю вам успіхів у справах, розвитку бізнесу, значних прибутків. Нехай міцне здоров’я та бадьорість, енергія і завзяття будуть вашими супутниками на рівній та широкій життєвій дорозі. Нехай удача супроводжує всі починання, а матеріальне та духовне збагачення стануть запорукою розквіту і стабільності. Щастя вам, сімейного затишку і добробуту!

Виконувач обов’язки

голови районної

державної адміністрації                                                           Сергій Сіряченко