8 жовтня – День юриста

8 жовтня – День юриста Шановні працівники юридичної сфери, усі, хто стоїть на захисті конституційних прав громадян, хто сприяє розбудові правової і демократичної держави! Вітаю всіх Вас із професійним святом. Ви робите свій важливий внесок у справу розвитку юридичної практики, формування правової свідомості громадян, стоїте на сторожі верховенства закону.

Бажаю, щоб Ваші професійні зусилля були винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у захисті їхніх законних прав. Пам’ятайте, що це велика честь і відповідальність – бути юристом. Адже немає жодного підприємства й організації, де змогли б обійтися без консультації юриста.

У день свята бажаю Вам професійних звершень, успіхів у всіх справах та благополуччя в родинах.

Голова районної

державної адміністрації                                                                          Т.П. Качаненко